(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-25 23:03

Sprzęt AGD (Nr 2751660)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

5000.00

Liczba sztuk:

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1231.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić 2 gatunki: artykuły elektryczne znaczących rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Jeśli zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o właściwe osłonięcie wyposażenia. W momencie, gdy chcesz przetransportować produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, trzeba zdemontować i zapakować osobno. W momencie transportu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi lodówki chronimy styropianem. Urządzenia duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, ciężaru i sprawności wyposażenia AGD. Kolejnym elementem wpływającym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.

Adres i termin nadania

Eindhoven, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny