(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Sprzet Audio (Nr 5291398)

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

37

Liczba sztuk:

1

Dystans: 852.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

22 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

31 paź 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).