(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Sprzęt audio (Nr 8214908)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Sprzęt audio
Wpisane wymiary
50 x 35 x 50 cm
Wpisana waga
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
1910 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Bełchatów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Wakefield

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to przykładowo telewizory oraz radioodbiorniki, odtwarzacze DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie urządzenia RTV

Odporność pudełka trzeba dopasować do gabarytów i ciężaru sprzętu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne pudełko sprzętu, które zamierzamy przewieźć. W sytuacji, jeśli już pozbyliśmy się oryginalnego opakowania, zadbajmy, aby zminimalizować wolną lukę i uchronić się przed poruszaniem urządzenia w kartonie nieoryginalnym. Wolną lukę należy napakować gazetami, folią bąbelkową albo styropianem. Przed spakowaniem urządzenia RTV warto poowijać go folią stretch, żeby uniknąć uszkodzeń. W przypadku niewielkich elementów, sprzęt izoluje się wykorzystując panele styropianowe. W przypadku urządzeń elektronicznych o dużych formatach, należy przede wszystkim rozdzielić albo wyjąć mniejsze elementy, przykładowo ładowarkę lub przewody. Wielkie urządzenia rozstawia się na paletach, a potem okręca folią bąbelkową tak, żeby nie poruszały się lub nie wystawały poza obrys palety.

Koszt transportu sprzętu RTV

Koszt transportu sprzętu RTV uwarunkowany jest często od trasy przesyłki oraz jej wymiarów – szerokości, wysokości i wagi sprzętu. Kluczową sprawą jest również to, czy mamy oryginalne opakowanie urządzenia RTV, czy też nie. Gdy sprzęt wymaga odpowiedniego pudła i zabezpieczenia ze strony firmy transportowej, wtedy zaważy to również na ostateczny koszt przewozu.