(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 22:28

Sprzęt domowy meble telewizory ubrania zabawki

(Nr 2648648)
Sprzęt domowy meble telewizory ubrania zabawki

Waga w kg (łączna):

200.00

Dystans: 1312.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Dusseldorf, Niemcy

30 maj 2018

Adres i termin dostawy

Ulanów, 37-410, Polska

Termin elastyczny