(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-01 11:46

Sprzęt dvb-t

(Nr 2341384)
Sprzęt dvb-t

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

6

Dystans: 1520.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Wałcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Peterborough, Wielka Brytania

Termin elastyczny