Sprzęt gastronomiczny i produkty spożywcze (Nr 7996227)

Sprzęt gastronomiczny i produkty spożywcze
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Sprzęt gastronomiczny i produkty spożywcze
Wpisane wymiary
100 x 100 x 100 cm
Wpisana waga
1000 kg
1
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
2686 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Włochy, Sycylia, Palermo

Od 1 wrz 2021 do 1 mar 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Niechorze

Od 1 wrz 2021 do 1 mar 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić dwa gatunki: artykuły elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

Kiedy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o stosowne zabezpieczenie produktu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po produkcie.

Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, trzeba zdemontować i zapakować odrębnie. W przypadku transportu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i działania urządzenia AGD. Innym elementem wpływającym na koszt jest odległość od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 zł. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.