(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-25 10:48

Sr ahmed

(Nr 1450392)
Sr ahmed

Marka i model:

Mini cooper

Waga w kg:

1050.00

Budżet zlecenia [€]:

250

Dystans: 2249.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy nie zapominać również, że faktyczna waga naczepy nie może przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Países Bajos, Róterdam

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Malaga, 29006

Termin elastyczny