(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

śrutownik walcowy (Nr 6411673)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 300.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Rozalin

Od 5 sie 2020 do 8 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 5 sie 2020 do 12 sie 2020


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi umiejętnie osłonić sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie związana głównie od wielkości jak i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Zazwyczaj transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich certyfikatów jak i dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na 1 km na trasie Polska – Anglia kosztuje 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy prawie 0,23 zł/km. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn płacimy prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.