(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-07-26 15:13

Staffi Staffordshire bardzo grzeczny i spokojny

(Nr 1923591)

Waga w kg (łączna):

18.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1789.00 km

Informacje dodatkowe:

Średniego rozmiaru pies, grzeczny, ulożony I bardzo spokojny, zależy mi na tetminie czwartek lub wcześniej. Platne w funtach, do 130 funtów.

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 22224
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-08-2017, 20:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-06 do 2017-08-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-07, 08:57

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy chcemy zlecić przewóz zwierzaka, dla przewoźników istotna będzie jego rasa, ciężar i dokładny opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim razie chore ani zranione. Jeśli zamierzamy przewieźć psa, kota lub królika należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, w którym zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 zł.

    Oprócz paszportu wymagane są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie informacje jak data i trasa przejazdu i prognozowany czas transportu. Spis firm przewozowych uprawnionych do transportu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować autem, kiedy posiadamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierząt można stosować różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Norwich, Wielka Brytania

3 sie 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny