(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 09:23

stal nierdzewna profile,płaskowniki,rury,blacha

(Nr 2340836)
stal nierdzewna profile,płaskowniki,rury,blacha

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

90.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Rura nierdzewna, profile L=6m,płaskowniki L=4m, Blacha 1mX2m

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 228.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z całej przestrzeni, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 tony i inne pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Wypada także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, należy opisać opakowanie. Istotna bywa również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje tylko transport, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Istotny może być również termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zazwyczaj palety, paczki, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Tychy, Polska

Od 5 lut 2018 do 9 lut 2018

Adres i termin dostawy

Aleksandrów Łódzki, 95-070, Polska

Od 12 lut 2018 do 14 lut 2018