Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 09:23

stal nierdzewna profile,płaskowniki,rury,blacha

(Nr 2340836)
stal nierdzewna profile,płaskowniki,rury,blacha

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

90.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Rura nierdzewna, profile L=6m,płaskowniki L=4m, Blacha 1mX2m

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 228.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

1150 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 22:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1150 zł

1190 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 09:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-03-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-03-01, 09:31

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 1190 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przewiezienia nieduży ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia dużej przestrzeni, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 

    Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wymiary. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, należy opisać pakunek. Ważna jest również informacja na temat usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Kluczowy jest również czas zrealizowania usługi.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to często palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Tychy, Polska

Od 5 lut 2018 do 9 lut 2018

Adres i termin dostawy

Aleksandrów Łódzki, Polska

Od 12 lut 2018 do 14 lut 2018