(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-01 08:28

Stalowe elementy, 20szt. ceownik100; L=6mb

(Nr 1822508)
Stalowe elementy, 20szt. ceownik100; L=6mb

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

0,2

Wysokość [m]:

0,2

Waga w kg:

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1237.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania mały ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z całej powierzchni, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki powinien być dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać opakowanie. Kluczowa jest również informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją jest także czas zrealizowania transportu.

    Ładunki transportowane w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Chorzów, Polska

Od 12 cze 2017 do 13 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gandawa, Belgia

Od 13 cze 2017 do 14 cze 2017