(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-01 08:28

Stalowe elementy, 20szt. ceownik100; L=6mb

(Nr 1822508)
Stalowe elementy, 20szt. ceownik100; L=6mb

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

0,2

Wysokość [m]:

0,2

Waga w kg:

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1237.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania drobny towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z całej płaszczyzny, wówczas użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar jest większy niż 3,5 t. oraz inne samochody spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wymiary. Należy również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Istotna bywa także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy także załadunek oraz wyładunek. Kluczowy może być również czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Chorzów, Polska

Od 12 cze 2017 do 13 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gandawa, Belgia

Od 13 cze 2017 do 14 cze 2017