(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-01 08:28

Stalowe elementy, 20szt. ceownik100; L=6mb

(Nr 1822508)
Stalowe elementy, 20szt. ceownik100; L=6mb

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

0,2

Wysokość [m]:

0,2

Waga w kg:

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1237.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z całej przestrzeni, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 

    Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające zasady ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowetego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem jest również termin zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Chorzów, Polska

Od 12 cze 2017 do 13 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gandawa, Belgia

Od 13 cze 2017 do 14 cze 2017