(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stalowe konstrukcje 280kg (Nr 4332633)

Stalowe konstrukcje 280kg

Długość [m]:

2.4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

280

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 454.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Lwówek Śląski

Od 6 maj 2019 do 8 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pruszków

Od 7 maj 2019 do 9 maj 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie obejmuje jedynie łopat czy węży ogrodowych. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz ław, posągów. Są to najczęściej spore przedmioty oraz są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można przewozić na dobrą sprawę każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy zwykle nie jest upakowany w skrzyniach, dlatego opłaca się go należycie zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych elementów umieszczonych w aucie, czy też nie zniszczył samego samochodu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie damy radę sami go przetransportować, wtedy warto udać się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym rozwiązaniem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. Aby zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej wskazując: trasę, gabaryty sprzętu, ciężar, czy też liczbę rzeczy którą planujemy przewieźć. Im skrupulatniej opiszemy naszą paczkę tym firmy transportowe dokładniej wycenią koszt transportu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego zwykle zależy od odległości do pokonania oraz wielkości paczki. Najczęściej po zgłoszeniu przesyłki w portalu, należy poczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź kilka godzin, aby zebrać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko wyłonić zlecenie najciekawszego transportu sprzętu do ogrodu według nas.