(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-26 23:51

Stare krzesla 4 szt ARt DECO .

(Nr 1457112)

Długość [m]:

46

Szerokość [m]:

46

Wysokość [m]:

86

Waga w kg:

5.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 500.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 07:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem pomyłki na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Później należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak przykładowo szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Pelplin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Brzeg, 49-300, młynarska1/1

Termin elastyczny