(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stary tester - urządzenie elektroniczne (Nr 8136074)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Stary tester - urządzenie elektroniczne
Wpisane wymiary
130 x 70 x 70 cm
Wpisana waga
50 kg
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
346 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Niemcy, Saksonia, Drezno

Od 2 lis 2021 do 7 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Tanowo

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to między innymi telewizory oraz kina domowe, odtwarzacze DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które często wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie sprzętu RTV

Obciążalność pudełka trzeba dobrać do rozmiarów oraz wagi urządzenia. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowanie urządzenia, które zamierzamy przewieźć. W przypadku, kiedy już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, zadbajmy, żeby zapełnić wolną lukę i ustrzec się przed poruszaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Wolną lukę można powypełniać gazetami, folią stretch lub gąbką. Przed zapakowaniem sprzętu RTV można poowijać go folią bąbelkową, żeby zminimalizować możliwość zarysowania. W przypadku mniejszych elementów, sprzęt zabezpiecza się stosując styropian. Przy zastosowaniu sprzętów RTV o dużych formatach, powinno się w głównej mierze rozdzielić albo usunąć małe elementy, przykładowo ładowarkę czy kable. Pokaźne urządzenia kładzie się na paletach, a w dalszej kolejności okręca folią bąbelkową tak, żeby nie przemieszczały się lub nie wychodziły poza paletę.

Cena przewozu urządzenia RTV

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego zależy przede wszystkim od trasy paczki oraz jej wymiarów – rozpiętości, wysokości i ciężaru sprzętu. Kluczową sprawą jest również fakt, czy mamy oryginalne opakowanie urządzenia elektronicznego, czy też nie. Kiedy urządzenie wymaga stosownego pudła i zabezpieczenia ze strony firmy transportowej, wówczas przyczyni się to również na końcowy koszt przewozu.