(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-08-31 14:35

Static caravan

(Nr 1999748)

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

4

Dystans: 2282.00 km

Informacje dodatkowe:

Abi Colorado deluxe 2007 36ft x 12 ft static caravan

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. Do przewożenia takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Główne czynniki wpływające na koszt transportu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, cechuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je solidnie przymocować, żeby w trakcie transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz przyczepy.

    Żeby móc skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zaproponują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Cleethorpes, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fortuna, Hiszpania

Termin elastyczny