Static caravan (Nr 7515590)

Static caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Static caravan
914 x 365 x 250 cm
1000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
2064 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northamptonshire, Northampton

Od 1 maj 2021 do 15 maj 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Lazio, Cassino

Od 1 maj 2021 do 30 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. Do transportowania tego pojazdu, potrzebne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, waga, długość trasy jak i komunikat, czy przyczepa jest sprawna. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Przykładowo, transport naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je mocno przytwierdzić, żeby podczas transportu nie zdemolowały niczego wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu tańszego przewozu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem i zaproponują interesującą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć odpowiadającą nam ofertę.