(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Static caravan (Nr 7568287)

Static caravan
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Static caravan
900 x 300 x 400 cm
1000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
10 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Bristol, Bristol

Od 1 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Bristol, Bristol

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. W czasie transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten przewóz jako dodanie sprzętu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, ponieważ transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je dobrze zabezpieczyć tak, aby w trakcie transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy użyć opcji tańszego transportu, należy zlecić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje wybrać najlepszą ofertę.