(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-28 23:43

Static home

(Nr 2642204)
Static home

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

5

Wysokość [m]:

8

Waga w kg (łączna):

500.00

Budżet zlecenia [€]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2078.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do najtańszych. Do przewożenia tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego profesjonalnego samochodu dostosowanego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od właściciela przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz informacja, czy przyczepa jest działająca. Sprawna naczepa kempingowa powinna mieć działające koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej naczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

    Przed transportem przyczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je solidnie przytwierdzić tak, aby podczas przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

    Żeby móc skorzystać z możliwości tańszego przewozu, należy zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zaproponują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą ofertę.

Adres i termin nadania

Woking, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

A Guarda, Hiszpania

Termin elastyczny