static home (Nr 7788034)

static home
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
static home
850 x 300 x 200 cm
1100 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
1100 kg
Dystans
2016 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Lancashire, Preston

Od 11 wrz 2021 do 26 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 26 wrz 2021 do 24 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. Podczas transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Ważne parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, ciężar, odległość do pokonania oraz deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku należy mieć profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy przewoźnicy rozpatrują ten transport jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Przed transportem przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je mocno zabezpieczyć, żeby w czasie transportu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z wariantu tańszego przewozu, można zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zaoferują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą ofertę.