(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-24 07:27

STATION WAGON

(Nr 2743328)

Marka i model:

NISSAN NV200

Waga w kg (łączna):

1775.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Size: H 2000 mm / K 4400mm / W 1695mm The roof box will be removed before the shipment. One motorbike is loaded in the car.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

30 lip 2018

Adres i termin dostawy

Jokohama, Japonia

Termin elastyczny