(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-21 11:40

Steel scaffold Planks (Nr 2400532)

Steel scaffold Planks

Długość [m]:

3050

Szerokość [m]:

1900

Wysokość [m]:

1350

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Bundle. Can be split to suit available transport. Scaffold boards/planks are 230 x 90 x 3050 long.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1782.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których waga przewyższa 3,5 tony i inne maszyny spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Istotna jest także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją może być także czas wykonania usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chesterfield, S44 6AE, Wielka Brytania

Termin elastyczny