(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-21 11:52

Steel Scaffold Planks

(Nr 2400592)
Steel Scaffold Planks

Długość [m]:

3050

Szerokość [m]:

1850

Wysokość [m]:

1350

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Bundle. Can be split to suit available transport. Scaffold boards/planks are 230 x 90 x 3050 long.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania całej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga przekracza 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i gabaryty. Powinno się także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać pakunek. Istotna jest także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy również załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem może być również termin zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły palety, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dorsten, 46286, Niemcy

Termin elastyczny