(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stelarz na szyby (Nr 4966826)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 396.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Od 26 sie 2019 do 31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 26 sie 2019 do 31 sie 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko grabi czy węży ogrodowych. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz stołów, posągów. Są to z reguły wielkie urządzenia jak i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować na dobrą sprawę każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest zapakowany w pudłach, z tego powodu warto go właściwie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie uszkodził pozostałych elementów transportowanych w samochodzie, czy też nie zarysował samego auta transportującego.

Kiedy nasz sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie damy radę samodzielnie go przetransportować, wtedy dobrą praktyką jest skierować się z taką prośbą do firm transportowych. Bardzo dobrym sposobem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. W momencie, kiedy planujemy zlecić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej wskazując: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, ciężar, czy też liczbę rzeczy którą chcemy przetransportować. Czym bardziej wyczerpująco opiszemy taką przesyłkę tym firmy przewozowe dokładniej podadzą koszt transportu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego najczęściej zależy od trasy i wielkości przesyłki. Najczęściej po wystawieniu zlecenia w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest zaczekać chodź jeden dzień, aby zgromadzić jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko wyselekcjonować zlecenie najkorzystniejszego transportu sprzętu do ogrodu według nas.