(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-05-24 14:41

stelaż pod materac (Nr 2745648)

stelaż pod materac

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 207.00 km

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa tworzy bazę bieżących zamówień oraz zapewnia firmom przewozowym szeroki dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Kiedy chcemy skorzystać z giełdy transportowej, wystarczy utworzyć konto – opcja ta jest absolutnie za darmo. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to należy dodać swoje zlecenie (w przypadku, kiedy jesteś zleceniodawcą) lub poszukać ofertę na interesującej cię trasie (gdy jesteś firmą transportową).

Jakie korzyści umożliwia Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl firmom transportowym umożliwia wgląd do kilkudziesięciu tysięcy zleceń w kraju jak i za granicą, a zleceniodawcom - możliwość przedstawienia swoich rzeczy tysiącom firm transportowym, które błyskawicznie przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się oferty przewozowe dla rozmaitego gatunku ładunków. Ludzie zlecający przewóz mają możliwość zlecić transport w ramach następujących kategorii, na przykład: przeprowadzki, motocykle i skutery, pojazdy inne, paczki, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy, rowery, quady, skutery śnieżne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, kontener, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, jachty, żywność i produkty rolne, zwierzęta jak i wiele innych. Do najczęściej używanych kategorii ofert przewozowych zaliczają się: transport motocykli, przewóz mebli oraz giełda przeprowadzek. Znaczącą większość zlecanych przesyłek stanowią oferty przewozowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Od 26 maj 2018 do 28 maj 2018