(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stepper fitness (Nr 2862596)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

90

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 472.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to przyrządy, które głównie znajdują się w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uznaje się również między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W dużo przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki i trudno przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy musi być należycie zapakowany oraz osłonięty w trakcie przewozu. Dobrą praktyką będzie użyć oryginalne pudła. Jeżeli sprzęt może szybko ulegnąć defektowi, trzeba zastosować do osłony takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go rozkręcić i zabezpieczyć wszystkie części osobno - szczególnie, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny w środku opakowania – zadbajmy zatem o to, żeby luźne przestrzenie w skrzyni zapełnić materiałami czy też styropianem. Rzeczy nie powinny przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu sportowego rzutuje odcinek między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, jak również ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.