(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

steyer 790 and steyer 1497 (Nr 5214586)

Waga w kg (łączna):

11250

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 716.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Antoniew

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Termin elastyczny


Transport wywrotką

        Gdy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport na wywrotce.

            Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przewieźć oraz od metody wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

            Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, należy wystawić w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN taniej, niż normalna cena.