(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stojak na sztangę (Nr 3940282)

Długość [m]:

1.42

Szerokość [m]:

1.16

Wysokość [m]:

1.82

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 490.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Pisz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Dobrodzień

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które zwykle mieszczą się w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się także przykładowo: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki i ciężko przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy powinien być dobrze zapakowany i zabezpieczony w trakcie przewozu. Najbezpieczniej będzie zastosować oryginalne kartony. Jeśli sprzęt może łatwo ulec defektowi, trzeba wykorzystać do osłony takie materiały jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozłożyć i zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku opakowania – zadbajmy wobec tego o to, aby niezapełnione obszary w skrzyni wypełnić materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego przyczynia się odległość między adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, ciężar i wymiary, jak również ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.