(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-04 14:53

Stojak reklamowy o wymiarach 197cm x 53cm x 38cm

(Nr 2007434)
Stojak reklamowy o wymiarach 197cm x 53cm x 38cm

Długość [m]:

1,97

Szerokość [m]:

0,53

Wysokość [m]:

0,38

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 146.00 km

Informacje dodatkowe:

Stojak zabezpieczony, owinięty folią stretch.

Oferty od Przewoźników (0)

190 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 13:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena brutto z fakturą lub paragonem. Właściwe zabezpieczenie towaru do transportu po stronie nadawcy. Odbiór w ciągu 24 - 72h roboczych od zleceń złożonych do 15.30, dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych od załadunku. Transport firmą spedycyjną, z przeładunkiem. Pracujemy w godzinach 08.00 - 16.00 i w tych godzinach odpowiadamy na wiadomości. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówkiszczególnie istotne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

60-247 Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sulechowska 4A, Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny