(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-04 14:53

Stojak reklamowy o wymiarach 197cm x 53cm x 38cm

(Nr 2007434)
Stojak reklamowy o wymiarach 197cm x 53cm x 38cm

Długość [m]:

1,97

Szerokość [m]:

0,53

Wysokość [m]:

0,38

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 146.00 km

Informacje dodatkowe:

Stojak zabezpieczony, owinięty folią stretch.

Oferty od Przewoźników (0)

190 zł

ID firmy: 66830
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 13:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena brutto z fakturą lub paragonem. Właściwe zabezpieczenie towaru do transportu po stronie nadawcy. Odbiór w ciągu 24 - 72h roboczych od zleceń złożonych do 15.30, dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych od załadunku. Transport firmą spedycyjną, z przeładunkiem. Pracujemy w godzinach 08.00 - 16.00 i w tych godzinach odpowiadamy na wiadomości. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Poznań, 60-247, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sulechowska 4A, Zielona Góra, 65-129, Polska

Termin elastyczny