(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-12-30 17:10

Stół

(Nr 1559441)
Stół

Długość [m]:

2000

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

830

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 134.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-12-2016, 17:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-01-04 do 2017-01-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam realizacja początek roku,pomoc w za/rozładunku,bezpiecznie ( pasy,koce,napinacze),bez przeładunków i kombinowania.Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku życzę.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, np. mokrą szmatką. Następnie należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, ponieważ części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Piekoszowska, Kielce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dębica, Polska

Termin elastyczny