(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-05 08:22

Stół

(Nr 2257212)
Stół

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 553.00 km

Informacje dodatkowe:

Stoł o wymiarach 90x90x76. Płatność na załadunku. Termin dostawy: elastycznie do 10.01

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-01-2018, 00:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-01-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 16:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-05, 16:12

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy nienowe meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Dobrodzień, 46-380, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Giżycko, 11-500, Polska

Termin elastyczny