(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

stół (Nr 5835730)

stół

Waga w kg (łączna):

60

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1227.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

Od 17 lut 2020 do 21 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego dobytku.