(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-11-10 16:35

Stół 115x60x40 cm

(Nr 2147097)

Długość [m]:

1,15

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

0,40

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 362.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport małego stołu z podnośnikiem Wymiary: 115x60x40 cm. Waga ok 25 kg. Stół przedstawiony na załączonym zdjęciu, ze złożonym górnym stelażem.

Oferty od Przewoźników (0)

170 zł

ID firmy: 441862
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-11-2017, 09:17

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Załadunek jutro rozładunek wtorek lub środa. Zapraszam Piotr

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości:

190 zł

ID firmy: 7416
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-11-2017, 07:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-13 do 2017-11-14

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 565034
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-11-2017, 17:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-13 do 2017-11-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Bez pośredników, kurierów, podwykonawców, transport bezpośredni, jednym autem, bez przeładunków i magazynowania, od drzwi do drzwi, na aucie pasy mocujące ładunki, koce, filce, przekładki, list przewozowy CMR. Gwarancja dostarczenia w stanie jak przed załadunkiem, zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż nieprawidłowości na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. wilgotną szmatką. Później należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary gotowych do przewozu przedmiotów, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Łomianki, Polska

Od 13 lis 2017 do 18 lis 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Od 13 lis 2017 do 19 lis 2017