(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 16:09

Stół 160x90

(Nr 2007719)
Stół 160x90

Długość [m]:

1,6

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2209.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 9394
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 14:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-10-04

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, mamy cykliczne wyjazdy co tydzień. Mamy Busa 10ep,8ep oraz Tira. Posiadamy również: OCP,GPS, Linki Celne.

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości: (4)

Kinga C. (Zleceniodawca)
12-09-2017, 14:59
A w jakie dni macie te transporty?
Anna G. (Przewoźnik)
15-09-2017, 21:19
te transprorty mam z Polski wtorek-sroda, piatek irlandia-sobota
Kinga C. (Zleceniodawca)
19-09-2017, 12:43
Ok, to będę się kontaktować. Dziękuje
Anna G. (Przewoźnik)
19-09-2017, 13:29
Dziękuje pozdrawiam.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną szmatką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Gniezno, Polska

13 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Cathair na Gaillimhe, Irlandia

15 wrz 2017