(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-22 12:28

stół 230x70x85

(Nr 2171841)
stół 230x70x85

Długość [m]:

2.3

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 391.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 57292
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 09:11

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-24

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-24, 07:12

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Witnica, 66-460, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Termin elastyczny