(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-14 09:08

stol, 4 krzesla, naroznik, dwa male lozka, 3 komody, fotel biurowy, biurko, taboret, konsola (Nr 3646641)

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 1716.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Krzęcin

Od 14 gru 2018 do 15 gru 2018

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Cambridge

Od 15 gru 2018 do 16 gru 2018