(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stół 4-osobowy x 1, Krzesło do jadalni x 6, Szafka nocna x 1, Półka ścienna x 2, Fotel x 1 (Nr 8286540)

Sztuk
Stół 4-osobowy
1
Krzesło do jadalni
6
Szafka nocna
1
Półka ścienna
2
Fotel
1
Szacunkowa łączna waga
144 kg
Dystans
300 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
6
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Sosnowiec

Od 17 sty 2022 do 18 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 18 sty 2022 do 20 sty 2022


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego dobytku.