(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

stół antyczny (Nr 8069831)

stół antyczny
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
stół antyczny
100 x 70 x 75 cm
50 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
50 kg
Dystans
627 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Pilzno

Termin elastyczny


Transport antyków

Podczas transportu staroci wypada zachować niezwykłą przezorność. Zabytki - zazwyczaj to przedmioty zabytkowe, co oznacza, że są stare i drogocenne. Antyki z reguły posiadają wartość historyczną albo sentymentalną. Do gatunku: antyki głównie klasyfikujemy meble, lecz także pod tym hasłem transportowane są: żyrandole, figurki, książki, jak również sztućce.

Gdy obmyślamy transport starych rzeczy korzystając z giełdy przewozowej Clicktrans, powinno się wystawić ogłoszenie w kategorii: „Specjalnej Ostrożności”, a w kolejnym kroku zaznaczyć opcję: „Antyki”. Dodanie zlecenia w kategorii „Antyki” zapewnia, że firmy transportowe zajmą się transportem z należytą ostrożnością. Przy przewozie starych przedmiotów można zasugerować, aby przewoźnik dodatkowo osłonił kosztowny ładunek przed zniszczeniem w trakcie przewozu. W momencie, kiedy postanowimy osobiście osłonić nasze wartościowe przedmioty, wtedy należy stosować się do paru głównych wskazówek. Dobrze jest każdy zabytek ochronić osobno folią stretch, a jeżeli nie posiadamy folii, można antyki opatulić kocami czy też ręcznikami. Gdy nasze zabytki obmyślimy transportować w pudłach, można zadbać o to, aby puste przerwy zapchać czymś gąbczastym, przykładowo gąbką czy zgniecionymi gazetami.

Wartość transportu antyków nie jest uzależniony od ich wartości, tylko od: gabarytów, ciężaru jak i trasy na którym jest przeprowadzony.