(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-28 11:02

Stoł do tenisa stołowego (Nr 2640672)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

45

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 846.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Krosno, Polska

4 maj 2018