(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-28 11:02

Stoł do tenisa stołowego

(Nr 2640672)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

180

Wysokość [m]:

45

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 846.00 km

Informacje dodatkowe:

Stoł do ping ponga będzie zapakowany w karton i zabezpieczony do transportu po złożeniu jest bardzo cienki. Zdjecie w załączniku. Możliwy transport w innym terminie.

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

ID firmy: 477860
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2018, 11:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2018-06-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-06-10, 11:24

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości: (3)

Marek D. (Zleceniodawca)
28-04-2018, 23:53
Dziękuje za ofertę. Kwotą jaka dysponuje na transport stołu to 100zł. Stoł jest wystawiony za 299zł za olx.https://www.olx.pl/oferta/tenis-stolowy-stol-do-pingponga-CID767-IDtM2aN.html. Jesli chodzi o termin to nie zalezy mi na czasie byle by doszedł cały.Na allegro jest wystawiony taki sam nowy http://allegro.pl/stol-do-tenisa-c18s-ping-pong-siatka-rakietki-pol-i7289610469.html i koszty transporu sa 70zł tylko niewiem czym oni to wysyłaja. Dziekuje za pomoc. Z powazaniem, Marek
Marcin P. (Przewoźnik)
30-04-2018, 12:29
Przy takich gabarytach w grę wchodzi tylko spedycja,jeśli ktoś płaci taką cenę za spedycję to musi wysyłać setki paczek miesięcznie,powyżej 3 m obwodu,jak w tym przypadku,nikt tego Panu nie przewiezie.Tym bardziej w odległości prawie 900 km.Pozdrawiam
Marek D. (Zleceniodawca)
30-04-2018, 18:11
Dziękuje za informacje . Nic Pan z tej ceny nie spuści bo mi nie zależy na terminie dostawy byle by doszedł cały.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Krosno, Polska

4 maj 2018