(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-01 18:56

stół i krzesła

(Nr 2249763)
stół i krzesła

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 193.00 km

Informacje dodatkowe:

witam potrzebuje przetransportować 6 krzeseł i stół

Oferty od Przewoźników (0)

239 zł

ID firmy: 37096
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 13:35

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 239 zł

Wiadomości: (1)

Agnieszka G. (Przewoźnik)
02-01-2018, 13:44
odbior w niedziele poznym popoludniem, dostawa na poniedzialek przed poludniem. zapraszam

469 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 10:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, Jesteśmy zainteresowani oprawą transportową Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5 do 25ton ładowności oraz nienormatywne. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS (500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 469 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład mokrą gąbką. Później wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych meblach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Windham Road, Sheffield, BH1 4RE, Wielka Brytania

Od 6 sty 2018 do 6 lut 2018

Adres i termin dostawy

Milton Keynes, Wielka Brytania

Termin elastyczny