(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-25 16:16

Stół i krzesła Francja

(Nr 2114355)
Stół i krzesła Francja

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

97

Wysokość [m]:

19

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2439.00 km

Informacje dodatkowe:

Paczek jest 4 o wymiarach 1- 150x97x19cm. 3- 91x43x53cm.

Oferty od Przewoźników (0)

2340 zł

ID firmy: 40234
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-11-2017, 15:30

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-13

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2340 zł

Wiadomości:

2350 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 21:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-25 do 2017-11-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, kiedy przewozimy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo mokrą ściereczką. Potem wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak np. łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 28 lis 2017 do 8 gru 2017

Adres i termin dostawy

Pau, 64000, Francja

Od 28 lis 2017 do 8 gru 2017