(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-04-22 10:32

Stół krojczy Łódź - Belgrad

(Nr 1743549)

Długość [m]:

3,6

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 1150.00 km

Informacje dodatkowe:

Stół krojczy rozmontowany, dwa blaty, maszyna, rozkręcony stelaż.

Oferty od Przewoźników (0)

3300 zł

ID firmy: 31085
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-05-2017, 10:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-26 do 2017-06-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-02, 19:59

Opis oferty:

Witam, Transport bezpośredni, bez pośredników. Odprawa celna po stronie zleceniodawcy. List przewozowy, faktura VAT. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zabezpieczenie na czas transportu po stronie kierowcy. Możliwość założenia plomby celnej na samochód.

Cena (zawiera VAT): 3300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Transport maszyn przemysłowych jest określeniem mocno powszechnym i względnie skomplikowanym przy realizacji. Wynika to w głównej mierze z gabarytów i wagi tych maszyn, które w zależności od zastosowania bardzo się różnią, a są w stanie osiągać szczególnie znaczne parametry. Do ich transportowania zazwyczaj są niezbędne specjalne ciężarówki przystosowane do transportu ładunków przekraczających standardową wielkość. W przypadku takich transportów czasem wymagane jest pozwolenie na przejazd. Można skonsultować się w tej kwestii z upatrzoną firmą transportową, żeby nie dopuścić do zabrania sprzętu na trasie przez drogówkę. Gdy poszukujemy tego rodzaju przewozu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia transportu ma dostęp bardzo mnóstwo rozmaitych firm mających wszelkiego typu ciężarówki, a przez system licytowania ofert, udaje się otrzymać wielce okazjonalną stawkę za transport. W wypadku przewozu urządzeń za granicę, do Anglii czy Niemiec, cena takiego zlecenia to zaledwie 1,28 złotych za kilometr. Ponieważ urządzenia takie jak traktory, transformatory czy pozostałe maszyny rolnicze lub budowlane, są towarami dużej wartości, lepiej więc wyszukać przewoźników, którzy mają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego ładunku.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 26 maj 2017 do 31 maj 2017

Adres i termin dostawy

Belgrad, 11000, Serbia

Od 1 cze 2017 do 6 cze 2017