(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-10-06 23:52

Stół krojczy rozmontowany Łódź - Ostrowiec Św.

(Nr 1212152)
Stół krojczy rozmontowany Łódź - Ostrowiec Św.

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 196.70 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi porządnie ochronić sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, zadrapań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od gabarytu jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Zazwyczaj transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych zaświadczeń jak również dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu za jeden km przy trasie Polska – UK wynosi 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport maszyn wydamy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź, 93-160, Kilińskiego, 300

Od 10 paź 2016 do 14 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Ostrowiec, 27-400

Termin elastyczny