(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-02 12:25

stół rozkładany, wymiary minimalne: dł. 135 cm, szer. 100 cm, wys. 78 cm

(Nr 1824572)
stół rozkładany, wymiary minimalne: dł. 135 cm, szer. 100 cm, wys. 78 cm

Dystans: 643.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 53340
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 10:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-26 do 2017-06-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Posiadamy OCP. Cena obejmuje transport.

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

600 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 23:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do totalnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład mokrą szmatką. Później wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Swarzędz, Polska

Od 28 cze 2017 do 1 lip 2017

Adres i termin dostawy

Brema, Niemcy

Od 26 cze 2017 do 1 lip 2017