(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 19:55

stół rozmontowany

(Nr 1878197)
stół rozmontowany

Długość [m]:

195

Szerokość [m]:

105

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 509.00 km

Informacje dodatkowe:

stół rozmontowany i zapakoany

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 66830
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 11:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości: (2)

Paweł B.
29-06-2017, 17:35
Czy damy radę przewieźć za 150 zł?
Andrzej J.
30-06-2017, 08:15
Witam, niestety nie da rady.

250 zł

ID firmy: 54772
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 07:04

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-29, 10:00

Opis oferty:

Witam, załadunek byłby dziś, dostawa dziś lub jutro rano; płatność gotówką na załadunku lub rozładunku, pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (1)

Adam L.
29-06-2017, 07:05
Oferta ważna do godz. 10.00
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo wilgotną ściereczką. Potem warto rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Marki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cieciszów, Polska

Termin elastyczny