(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-08 15:28

Stol warsztatowy x2 + szafa kartotekowa. - rozmiary w ogloszeniu

(Nr 2265960)
Stol warsztatowy x2 + szafa kartotekowa. - rozmiary w ogloszeniu

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

290.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1629.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien należycie ochronić maszynę, aby uniknąć uszkodzeń, zadrapań i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie uzależniona głównie od gabarytu i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. Na co dzień transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych koncesji jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu na jeden km na trasie Polska – UK kosztuje 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie blisko 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Pszczyńska 172, Kobielice, 43-262, Polska

Od 30 sty 2018 do 2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Londyn, W6 0LX, Wielka Brytania

Termin elastyczny