(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-27 12:56

stół z krzesłami 6 z Barton on sea do Namysłowa

(Nr 2325700)
stół z krzesłami 6 z Barton on sea do Namysłowa

Długość [m]:

1.7

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1600.00 km

Informacje dodatkowe:

mały stół z 6 krzesłami z buron on sea do namysłowa -blat osobno mozna spiąc do burty krzesła jedno na drugie dzięki

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia i potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Później warto zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary gotowych do przewozu przedmiotów, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Barton on Sea, Wielka Brytania

Od 27 sty 2018 do 29 sty 2018

Adres i termin dostawy

Namysłów, Polska

Od 28 sty 2018 do 31 sty 2018