(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-27 20:15

Stolarka okienna na sojakach

(Nr 2639376)
Stolarka okienna na sojakach

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

WitamSyukamz

Dystans: 826.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów bywa uzależniony od wielkości ładunku, daty transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której układa się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się meble, szkło, towary budowlane (na przykład terakota, panele itd.), okna jak również towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym oraz zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do takiego rodzaju przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – zwłaszcza przy przewozie ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brema, Niemcy

Termin elastyczny