(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 11:40

stolik

(Nr 1876811)
stolik

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

30

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 52.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Później warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary gotowych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

34-210 Zembrzyce, Polska

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Brzeszcze Kopalnia, Brzeszcze, Polska

24 lip 2017