(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-27 09:55

Stolik

(Nr 2118024)

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 620.00 km

Informacje dodatkowe:

Mały stolik dobrze opakowany.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Następnie warto rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Antibes, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mäder, 6841, Austria

Termin elastyczny