(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-16 15:42

stolik

(Nr 2160018)
stolik

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,88

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 599.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-11-2017, 20:10

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-20

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-20, 08:08

Opis oferty:

Witam, odbiór w poniedziałek 20.11. dostawa w środę 22.11. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Następnie warto zastanowić się, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, albowiem elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Czerna Mała, Miękinia, Polska

20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

22 lis 2017